Inżynier i menedżer, były minister gospodarki morskiej w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Ukończył Wyższą Szkołę Morską w Gdyni, studia podyplomowe, a także szereg kursów w zakresie zarządzania i finansów. Pracował na statkach zachodnich armatorów jako oficer, a także w firmach transportowych i budowlanych. Zajmował kierownicze stanowiska w spółkach prawa handlowego. W Kancelarii Prezydenta RP był ekspertem ds. gospodarki morskiej i bezp. energetycznego. Od listopada 2011 r. w kierownictwie Prawa i Sprawiedliwości (Komitet Polityczny). W PE pracuje już drugą kadencję. Członek ważnej Komisji - Przemysłu, Badań Naukowych i Energii (ITRE). Więcej

Aktualności

22 kwietnia 2013 • W regionie • Biuro PoselskieMarek Gróbarczyk uczestnikiem otwarcia biura poselskiego Marka Kuchcińskiego w Połczynie Zdroju (materiał foto)

Posłowie Marek Kuchciński (wicemarszałek Sejmu RP) oraz Czesław Hoc uroczyście otworzyli nowe biuro poselskie w Połczynie-Zdroju. Po otwarciu biura odbyło się spotkanie z mieszkańcami miasta.

Uroczyste otwarcie biura nastąpiło w niedzielę 21 kwietnia o godz. 18:15. Oprócz gospodarzy (Marka Kuchcińskiego i Czesława Hoca) w otwarciu udział wzięli także poseł do PE Marek Gróbarczyk oraz poseł na Sejm RP Stefan Strzałkowski.

Po otwarciu biura posłowie zaprosili mieszkańców do Centrum Kultury na godzinę 19:00, aby porozmawiać o Polsce.

Biuro poselskie posłów Prawa i Sprawiedliwości mieści się na II piętrze pasażu handlowego przy ulicy Grunwaldzkiej 9-11. W biurze interesantów będzie przyjmował Bogusław Ogorzałek - Powiatowy Pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwość w powiecie świdwińskim. Zapraszamy w każdy piątek w godz. 17:00-19:00.