Inżynier i menedżer, były minister gospodarki morskiej w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Ukończył Wyższą Szkołę Morską w Gdyni, studia podyplomowe, a także szereg kursów w zakresie zarządzania i finansów. Pracował na statkach zachodnich armatorów jako oficer, a także w firmach transportowych i budowlanych. Zajmował kierownicze stanowiska w spółkach prawa handlowego. W Kancelarii Prezydenta RP był ekspertem ds. gospodarki morskiej i bezp. energetycznego. Od listopada 2011 r. w kierownictwie Prawa i Sprawiedliwości (Komitet Polityczny). W PE pracuje już drugą kadencję. Członek ważnej Komisji - Przemysłu, Badań Naukowych i Energii (ITRE). Więcej

Aktualności

25 kwietnia 2013 • W regionie • Biuro PoselskieMarek Gróbarczyk uczestnikiem największych na świecie targów European Seafood Exposition (materiał foto)

European Seafood Exposition & Seafood Processing Europe to zdecydowanie największe na świecie targi branżowe, właśnie kończą się Brukseli.

W trzydniowym spotkaniu uczestniczą wystawcy z ponad 70 krajów z całego świata - producenci, przetwórcy, handlowcy, politycy i naukowcy zajmujący się rybołówstwem.


fot. www.euroseafood.comfot. www.euroseafood.comfot. www.euroseafood.comfot. www.euroseafood.comfot. www.euroseafood.comfot. www.euroseafood.comfot. www.euroseafood.com