Inżynier i menedżer, były minister gospodarki morskiej w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Ukończył Wyższą Szkołę Morską w Gdyni, studia podyplomowe, a także szereg kursów w zakresie zarządzania i finansów. Pracował na statkach zachodnich armatorów jako oficer, a także w firmach transportowych i budowlanych. Zajmował kierownicze stanowiska w spółkach prawa handlowego. W Kancelarii Prezydenta RP był ekspertem ds. gospodarki morskiej i bezp. energetycznego. Od listopada 2011 r. w kierownictwie Prawa i Sprawiedliwości (Komitet Polityczny). W PE pracuje już drugą kadencję. Członek ważnej Komisji - Przemysłu, Badań Naukowych i Energii (ITRE). Więcej

Aktualności

11 października 2013 • W regionie • Biuro PoselskieKolejne spotkanie z rybakami na Pomorzu Zachodnim - Darłowo (wtorek, 15.10.2013 r.), godz. 16.00

2 tygodnie temu, na konferencji prasowej w Koszalinie poseł Marek Gróbarczyk wraz z radną Anna Mętlewicz i posłem Czesławem Hocem zapowiedział, że zorganizuje serię spotkań z przedstawicielami środowiska rybackiego.

Spotkania miały dotyczyć m.in. nowej perspektywy finansowej UE oraz korzyści i zagrożeń jakie niesie dla tego środowiska.

Słowo zostało dotrzymane - pierwsze spotkanie już się odbyło - w Niechorzu (2.10.2013), kolejne - już w najbliższy wtorek (15.10.2013) w Darłowie (w filii Biura Posła Marka Gróbarczyka).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Wtorek, 15.10.2013 r., godz. 16.00 - Darłowo, Wieniawskiego 19a (I piętro).