Inżynier i menedżer, były minister gospodarki morskiej w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Ukończył Wyższą Szkołę Morską w Gdyni, studia podyplomowe, a także szereg kursów w zakresie zarządzania i finansów. Pracował na statkach zachodnich armatorów jako oficer, a także w firmach transportowych i budowlanych. Zajmował kierownicze stanowiska w spółkach prawa handlowego. W Kancelarii Prezydenta RP był ekspertem ds. gospodarki morskiej i bezp. energetycznego. Od listopada 2011 r. w kierownictwie Prawa i Sprawiedliwości (Komitet Polityczny). W PE pracuje już drugą kadencję. Członek ważnej Komisji - Przemysłu, Badań Naukowych i Energii (ITRE). Więcej

Aktualności

16 października 2013 • W regionie • Biuro PoselskieSpotkania w Lubuskiem i na Pomorzu Zachodnim w najbliższy weekend

Weekend zapowiada się interesująco. Naszym gościem będzie Wicemarszałek Senatu RP Stanisław Karczewski, członek senackiej Komisji Zdrowia, znakomity lekarz chirurg, senator VI, VII i VIII kadencji.

Poseł Marek Gróbarczyk będzie uczestniczył w czterech otwartych spotkaniach z wicemarszałkiem - w Lubuskiem i na Pomorzu Zachodnim.


Sobota (26.10.2013 r.)

  • 14:30 Międzyrzecz - Starostwo Powiatowe (Sala Narad), Przemysłowa 2
  • 17:00 Sulęcin - Dom Joannitów (Sala Spotkań), Młynarska 1

Niedziela (27.10.2013 r.)

  • 12:00 Nowogard - Biblioteka Miejska (Czytelnia), Plac Wolności 8
  • 15:00 Kamień Pomorski - Przedsiębiorstwo Gospodarki komunalnej (Sala), Szpitalna 2Zapraszam serdecznie!Więcej o naszym gościu:

www.stanislawkarczewski.pl