Inżynier i menedżer, były minister gospodarki morskiej w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Ukończył Wyższą Szkołę Morską w Gdyni, studia podyplomowe, a także szereg kursów w zakresie zarządzania i finansów. Pracował na statkach zachodnich armatorów jako oficer, a także w firmach transportowych i budowlanych. Zajmował kierownicze stanowiska w spółkach prawa handlowego. W Kancelarii Prezydenta RP był ekspertem ds. gospodarki morskiej i bezp. energetycznego. Od listopada 2011 r. w kierownictwie Prawa i Sprawiedliwości (Komitet Polityczny). W PE pracuje już drugą kadencję. Członek ważnej Komisji - Przemysłu, Badań Naukowych i Energii (ITRE). Więcej

Aktualności

28 października 2013 • W regionie • Biuro PoselskieSpotkania w Międzyrzeczu, Sulęcinie, Nowogardzie i Kamieniu Pomorskim (materiał foto)

Poseł do PE Marek Gróbarczyk wspólnie z wicemarszałkiem Senatu RP Stanisławem Karczewskim uczestniczył w otwartych spotkaniach na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej.

W spotkaniach uczestniczyli również lubuscy i zachodniopomorscy parlamentarzyści oraz samorządowcy Prawa i Sprawiedliwości.

W sobotnich spotkaniach w Międzyrzeczu i Sulęcinie oraz w niedzielnych w Nowogardzie i Kamieniu Pomorskim uczestniczyło po kilkadziesiąt osób.

Dziękujemy za obecność! Do zobaczenia wkrótce!